Blog

30jun2016

Aanbieding Vuren Kwinta – 38 x 125 mm – ruw

Vuren – KD – ruw 
– Kwinta
– 38 x 125 mm
– ca. 80 m3 op voorraad
– lengte 360 t/m 510 cm

– prijs €245,- m3 (afname vanaf 15 m3)

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de verkoop:
Peter Poot: p.poot@houtex.nl
Bram Poot: b.poot@houtex.nl
Remco Poot: r.poot@houtex.nl
Annelies Hilgers-Poot: a.hilgers@houtex.nl
Jaap Smits: j.smits@houtex.nl
Rob Heijkoop: r.heijkoop@houtex.nl
Michel Poot: m.poot@houtex.nl

Bent u op zoek naar een ander houtsoort? Houthandel Houtex heeft een ruim assortiment hout op voorraad (ca. 75 houtsoorten). Bel ons voor meer informatie op 0182-615933 of neem een kijkje op onze website; www.houtex.nl. Houtbewerkingen en specifieke sorteringen zijn op aanvraag beschikbaar.

  • 30 jun, 2016
  • Houthandel Houtex
  • 0 Comments

Share This Story

Categories

Comments